לקבלת הצעת מחיר09-7461060
חזרה לסוגי שילוט דיגיטלי

סאונדוויו שילוט דיגיטלי – מסכים שיווקיים לשיווק יעיל!

כל עסק מעוניין לשווק את עצמו ואת המוצרים והשירותים שהוא מוכר בצורה טובה ככל האפשר. פרסום ושיווק שנעשים בצורה נכונה עשויים להגדיל א המכירות של העסק בעשרות אחוזים, ולהחזיר פי כמה וכמה את ההשקעה בפרסום. לכן, עסקים רבים מחפשים דרכים יצירתיות נוספות ומתקדמות כיצד להגדיל מכירות וכיצד ליצור שיווק מתקדם יותר ויעיל יותר. מסכים שיווקיים הם אחת הדרכים הטובות ביותר לכך, כפי שנפרט בהמשך. סאונד וויו מציעה לכם מסכים שיווקיים באיכות צפייה גבוהה, לכל מטרה.

מסכים שיווקיים – מה זה?

מסכים שיווקיים הם מעשה אותם מסכים דיגיטליים שאתם נתקלים בהם לעיתים בחנויות או במוסדות שונים. מסכים שיווקיים נועדו למשוך את עיניהם של הלקוחות אשר מגיעים לבית העסק ולהציע להם מבצעים, מוצרים ושירותים שונים, אשר עשויים להגדיל את המכירות. ישנם מקומות שבהם המסכים השיווקיים לא נועדו רק לקדם את המוצרים של העסק עצו, אלא גם מפרסמים אחרים יכולים לקנות בהם זמן שידור, ולפרסם את מוצריהם. דבר זה נפוץ, למשל, במשרדי הדואר השונים, שם נפוצים מסכים שיווקיים אשר מקרינים בחלק מהזמן פרסומים על שירותים שונים של הדואר ושל בנק הדואר, ובזמנים אחרים פרסומים על מוצרים ושירותים המתאימים לתושבי הסביבה.


למה מסכים שיווקיים?
 

מחקרים שונים בארץ ובעולם כבר הוכיחו, שההשפעה של מסכים שיווקיים על הלקוחות גדולה יותר מכל מדיה שיווקית אחרת. לקוחות בחנויות שונות נהנים להביט במסכים אלה ולהתעדכן על מבצעים מיוחדים או על מוצרים חדשים שלא הכירו. המחקרים מוכיחים אף יותר מכך – כ-42% מן הלקוחות מבצעים רכישות לא מתוכננות בעקבות צפייה במסכים שיווקיים! מדובר במספרים גדולים ממש, אשר מוכיחים מעל לכל ספק כי התקנה של מסכים שיווקיים יעילה מאד לכל עסק. כיום ניתן גם לשלב שיווק אינטראקטיבי, כמו למשל שילוב של אפשרויות יצירת קשר בתוך המודעות שבמסכים השיווקיים, על ידי הפניה לעמוד פייסבוק, שליחת SMS למספר המופיע בפרסום וכדומה.

סאונדוויו שילוט דיגיטלי

על מנת לדאוג להצבה של מסכים שיווקיים בחנות או בעסק, חשוב לבחור במסכים איכותיים, אשר יציגו את הפרסומות השונות באיכות גבוהה ובאופן ברור אשר ימשוך את עיניהם של הלקוחות. מסכים שיווקיים צריכים להיות איכותיים ומחברות אמינות, על מנת שיחזיקו מעמד במשך זמן רב ככל האפשר מבלי להתקלקל באופן זה או אחר, כיוון שכל קלקול במסכים יגרום באופן מיידי לפרסום מועט יותר וכמובן להקטנה של אחוזי המכירות. סאונדוויו שילוט דיגיטלי מציעה לכם מגוון רחב של מסכים שיווקיים איכותיים וחזקים במיוחד, אשר מגיעים במגוון גדלים שונים, כך שהם מתאימים לכל עסק, החל מחנות שכונתית קטנה ועד לסופרמרקטים גדולים.

רוצים להגדיל מכירות? מעוניינים להתקין מסכים שיווקיים בעסק שלכם? פנו עוד היום לסאונד וויו שילוט דיגיטלי ותיהנו ממסכים איכותיים במיוחד במבחר גדלים אשר מתאימים לכל עסק.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
© 2020 כל הזכויות שמורות
שיווק וקידום אתרים STG

חברת סאונדוויו שילוט דיגיטלי
כתובתינו: הגן 4, בצרה ת.ד 487 מיקוד 60944
טלפון: 09-7461060, פקס: 09-7461080,
כל הזכויות שמורות לחברת סאונדויו © שילוט דיגיטלי