לקבלת הצעת מחיר09-7461060
חזרה לסוגי שילוט דיגיטלי


סאונד וויו שילוט דיגיטלי – מסכי ראווה שעובדים!
 

חלונות הראווה של העסק או החנות שלכם הם הדבר הראשון שהלקוח רואה כאשר הוא עובר במקום. חלון הראווה הוא מה שמשקף ללקוח את החנות – מה מוכרים בה, המי איכות הסחורה, מהו המגוון, מהו הסגנון. חלון ראווה מושקע מושך אליו לקוחות רבים, שרובם גם ייכנסו אל תוך החנות על מנת לצפות במוצרים באופן ישיר, ובהמשך אף לרכוש אותם. אך מה דעתכם להפוך את חלון הראווה למוצלח עוד יותר? סאונד וויו שילוט דיגיטלי מציעה לכם מגוון רחב של מסכי ראווה, אשר הופכים את חלון הראווה שלכם לאפקטיבי יותר, מעניין יותר ומשתלם יותר.

מסכי ראווה – היתרונות

מסכי ראווה, יותר מכל חלון ראווה רגיל אחר, מושכים את תשומת הלב של העוברים והשבים ברחוב, בקניון או בכל מקום אחר שבו ממוקמת החנות. מחקרים רבים כבר הוכיחו שמסכים עם פרסומים מסוגים שונים משפיעים על לקוחות באופן יעיל ומשמעותי יותר מכל מדיה פרסומית אחרת. כאשר מדובר על מסכי הראווה, היתרון, כמובן, גדול מאד – מסכי ראווה מאפשרים ללקוחות לראות גם מרחוק את המוצרים שהתחדשו בחנות, את הקולקציה החדשה וכדומה, ולהתרשם ממנה באופן פעיל ולא רק מראיה סטטית של המוצרים שבחלון. מסכי ראווה מאפשרים גם שילוב של פרסום מבצעים, מוצרים חדשים וכדומה, כך שהם יעילים גם כפרסום וגם כראווה.

מסכי ראווה – החיסכון

מסכי ראווה חוסכים לבעלי העסקים והחנויות סכומי כסף גבוהים, מכיוון שהם עשויים לחסוך בכוח אדם. את הקולקציה שבחלון ראווה דיגיטלי ניתן לשנות בקלות רבה, ולחסוך את המוצרים ואת הלוגיסטיקה של החלפה של חלון ראווה רגיל. הפרסום שבמסכי הראווה עשוי גם הוא לחסוך בכוח אדם של אנשי מכירות, מודעות פרסום וכן הלאה.

מסכי ראווה אינטראקטיביים

כיום ניתן להתקין בחלון הראווה של החנות גם מסכי ראווה אינטראקטיביים באמצעות מסכי מגע שמותקנים על חלון הראווה, ועליהם מוקרנים תכנים שונים בהתאמה לחנות או לעסק. מסכי ראווה אלה מאפשרים ללקוחות להתעדכן בנושאים שמעניינים אותם, לצפות בתמונות באופן אינטראקטיבי ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. חברת סאונד וויו שילוט דיגיטלי מציעה לכם להתנסות וליהנות ממגוון סוגים של מסכי ראווה איכותיים, אשר יגדילו את המכירות בחנות שלכם, באחריות. מסכי הראווה של סאונד וויו שילוט דיגיטלי הם מסכים מקצועיים ואיכותיים במיוחד, אשר ישמשו אתכם לאורך תקופה ארוכה ללא תקלות. בסאונד וויו שילוט דיגיטלי תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי בכל שלבי הרכישה וההתקנה, ומשירות יעיל, מהיר ואדיב, שיהפוך את רכישה המסכים לחוויה של ממש, עם תוצאות מוכחות בשטח.

רוצים לבנות לעצמכם מסכי ראווה לחנות? פנו עוד היום לסאונד וויו שילוט דיגיטלי, ותיהנו ממגוון רחב של מסכי ראווה מכל הסוגים, משירות יעיל, אדיב ומהיר ומייעוץ מקצועי מן השלב הראשון ועד לאחרון.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
© 2020 כל הזכויות שמורות
שיווק וקידום אתרים STG

חברת סאונדוויו שילוט דיגיטלי
כתובתינו: הגן 4, בצרה ת.ד 487 מיקוד 60944
טלפון: 09-7461060, פקס: 09-7461080,
כל הזכויות שמורות לחברת סאונדויו © שילוט דיגיטלי