לקבלת הצעת מחיר09-7461060
חזרה לסוגי שילוט דיגיטלי

מערכות הכוונה דיגיטליות – רק בסאונד וויו שילוט דיגיטלי!

כאשר אנו מגיעים לבניין משרדים גדול, לאולמות אירועים, לקניונים, לשדות תעופה או למקומות גדולים אחרים, אנו לעיתים מרגישים מעט אבודים, ולא ממש יודעים לאן לפנות. שלטי הכוונה מסייעים לנו למצוא את דרכנו במקומות גדולים שכאלה ולא ללכת לאיבוד. אך מה קורה כאשר המקום עמוס ושלטי ההכוונה אינם בולטים מספיק? מה קורה כאשר מדובר בבניין משרדים או כנסים שבו הפעילויות הנערכות באזורים שונים של המקום משתנות באופן תדיר? מערכות הכוונה דיגיטליות הן פתרון יעיל במיוחד למקומות מסוג זה. סאונד וויו שילוט דיגיטלי מציעה לכם מערכות הכוונה דיגיטליות איכותיות במיוחד.

מערכות הכוונה – היכן מוצאים אותן?

אולי המקום הראשון שבו נתקלנו רובנו במערכות הכוונה דיגיטליות הוא שדה התעופה. הטיסות הנכנסות והיוצאות בטרמינלים הגדולים, עמדות הבידוק השונות ועמדות מסירת המטען מבלבלות מאד את הנכנסים לשדה התעופה. מערכות הכוונה דיגיטליות מכוונות את הנוסעים, הנוחתים והמלווים למקומות המתאימים בשדה התעופה. במערכות הכוונה אלה ניתן לראות מתי אמורות להמריא או לנחות הטיסות הקרובות, להיכן צריך לגשת לשם מסירת המטען או בדיקת דרכונים, וכן הלאה. מערכות הכוונה כאלה מתאימות, למעשה, לכל מבנה גדול בעל אזורים או שימושים רבים, על מנת שכל מי שמגיע אל המקום יוכל להגיע למחוז חפצו בקלות. ניתן לראות מערכות הכוונה באולמות אירועים, שבהם ישנם מספר אולמות נפרדים לאירועים שונים; בבנייני משרדים או בבניינים המכילים מספר חברות, עסקים ומשרדים שונים; בקניונים גדולים וכדומה.


מערכות הכוונה – שימושים יעילים
 

מערכות הכוונה מסייעות לכל מי שמגיע למבנה לזהות מהי המטרה שלשמה הגיע, לאן הוא רוצה להגיע ומהי הדרך הטובה ביותר להגיע לשם. בבנייני משרדים או כנסים, למשל, נפוץ מאד שחדרים מסוימים משמשים למטרות שונות בזמנים שונים. גם בבתי מלון ניתן לראות חדרי אוכל המשמשים לכנסים, וחדרים המשמשים לאירועים שונים בכל יום. מערכות הכוונה דיגיטליות מאפשרות עדכון מלא של כל האזורים במבנה מבלי להזדקק להחלפה פיזית של שלטי ההכוונה. בלחיצת כפתור פשוטה ניתן לעדכן את כל המסכים, ולכוון את האנשים המגיעים למקום למיקום המדויק של המטרה שלשמה הגיעו.

מערכות הכוונה דיגיטליות של סאונד וויו שילוט דיגיטלי

חברת סאונד וויו שילוט דיגיטלי מודעת לצרכים השונים של מבנים שונים במערכות הכוונה, ולכן מציעה מגוון סוגים של מסכים בגדלים שונים ועם אפשרויות שונות, אשר מתאימות לכל עסק, מבנה וכדומה. עם מערכות ההכוונה של סאונד וויו שילוט דיגיטלי, כל אחד יוכל להגיע למחוז חפצו בקלות רבה.

רוצים להתקין מערכות הכוונה בעסק שלכם? מעוניינים לבחון מערכות הכוונה מסוגים שונים? פנו כבר עכשיו לסאונד וויו שילוט דיגיטלי, ותוכלו לקבל מגוון דוגמאות של מערכות הכוונה דיגיטליות, הצעות מחיר משתלמות במיוחד וכמובן ייעוץ מקצועי ושירות אדיב ויעיל.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
© 2020 כל הזכויות שמורות
שיווק וקידום אתרים STG

חברת סאונדוויו שילוט דיגיטלי
כתובתינו: הגן 4, בצרה ת.ד 487 מיקוד 60944
טלפון: 09-7461060, פקס: 09-7461080,
כל הזכויות שמורות לחברת סאונדויו © שילוט דיגיטלי