לקבלת הצעת מחיר09-7461060
SoundView

מערכות מידע פנים ארגוניות

חזרה לסוגי שילוט דיגיטלי


מערכות מידע פנים ארגוניות – רק בסאונד וויו!
 

ארגונים גדולים וחברות גדולות, אשר מכילים מספר רב מאד של עובדים, אינם יכולים תמיד להצליח להעביר הודעות חשובות לכל העובדים באופן יעיל, בכל זמן נתון. מערכות מידע פני ם ארגוניות מסייעות להעברת מידע חשוב בין כל עובדי החברה או הארגון, באופן ברור, קבוע וללא תקלות. חברת סאונד וויו שילוט דיגיטלי מציעה לכם מגוון מסכים איכותיים ומערכות מידע פנים ארגוניות מובנות אשר מסייעות לכם לנהל את ארגון החברה באופן יעיל מקצועי.

מערכות מידע פנים ארגוניות – מה זה אומר?

מערכות מידע פנים ארגוניות מסייעות לכל ארגון או חברה, כאמור, להעביר מידע חשוב לכל העובדים, בנושאים שונים ומגוונים. כך, לדוגמא, ניתן להודיע לכל העובדים על כנסים מקצועיים מיוחדים, על ישיבות צוות חשובות, על ישיבות המיועדות לקבוצות עובדים מסוימות, על אפשרויות חדשות במקום העבודה, וכן הלאה. גם הודעות בנושאי חופשות, חגים וכדומה יכולות להופיע במערכות מידע פנים ארגוניות. חלקים נוספים של מערכות מידע מסוג זה הם, למשל, מסכי הכוונה, אשר מכוונים את העובדים וכן לקוחות או מבקרים שונים במקום לחלקים השונים של הארגון או החברה; מסכי מבואה אשר מקבלים את פניהם של הנכנסים, מציעים להם שירותים שונים או פרסום ומכוונים אותם ליעדים הבאים; מסכים של עמדות קבלה אשר מסייעים ללקוחות וגם לעובדים בצרכים השונים שלהם; וכן הלאה. בארגונים או בחברות אשר עוסקות בנושאים עולמיים נפוץ מאד לראות קיר מסכים מלא אשר מציג מידע מכל הסניפים או ממקומות שונים בעולם בנושאים הנוגעים לחברה או לארגון, בו זמנית.

מערכות מידע פנים ארגוניות – איך זה פועל?

מערכות מידע פנים ארגוניות פועלות באמצעות מסכים גדולים אשר נמצאים בחלקים שונים של מבנה הארגון או החברה, ובאמצעות מחשב אחד אשר שולט על כל המסכים, ובאמצעותו ניתן לעדכן את ההודעות ואת השילוט בכל זמן, בהתאם לצרכים המשתנים של החברה. מערכות מידע פנים ארגוניות מאפשרות עיצובים שונים של המסכים המוצבים ברחבי המבנה, על מנת לאפשר הצגה של מספר הודעות בו זמנית, לדוגמא: חלון מרכזי שבו מוצג מידע כללי, ותחתיו שורה רצה של חדשות או הודעות חשובות; שידורים חיים ממקומות רלוונטיים במסך מלא או מפוצל; רשימות של תורים, נתוני מלאי, מועדון לקוחות וכדומה; מידע מתחלף בנושאים כמו קורסים מקצועיים, הדרכות ופעילויות שונות; וכן הלאה. חברת סאונד וויו שילוט דיגיטלי מציעה לחברות ולארגונים סוגים שונים של מערכות מידע פנים ארגוניות, כולל מערכות מובנות ומסכים בכל הגדלים והאיכויות, בהתאמה מלאה לצרכים האינדיבידואליים של כל חברה או ארגון.

רוצים להתקין מערכות מידע פנים ארגוניות גם בחברה שלכם? הארגון שלכם זקוק לארגון איכותי יותר? פנו עוד היום לסאונד וויו שילוט דיגיטלי, ותיהנו משירות מקצועי ואדיב, מייעוץ מקצועי וממחירים משתלמים במיוחד על כל המערכות והמסכים של סאונד וויו.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
© 2020 כל הזכויות שמורות
שיווק וקידום אתרים STG

חברת סאונדוויו שילוט דיגיטלי
כתובתינו: הגן 4, בצרה ת.ד 487 מיקוד 60944
טלפון: 09-7461060, פקס: 09-7461080,
כל הזכויות שמורות לחברת סאונדויו © שילוט דיגיטלי